Загиблий у результаті обстрілу мобільної групи в районі Щастя Луганської області Андрій Галущенко з позивним «Ендрю» був співробітником СБУ.

Про це в ефірі hromadske.tv повідомив радник голови спецслужби Юрій Тандіт.

«Я хочу підкорегувати ту інформацію, яку даєте ви. Там знаходилося два співробітники служби безпеки, один з них загинув. Ми були на прощанні з ним і про це вже могли говорити, що це був співробітник СБУ», - заявив радник голови СБУ.

«Галущенко - це наш співробітник, який працював безпосередньо за дорученням служби безпеки України. Він був керівником групи і представником СБУ. Тільки зараз можемо про це говорити відкрито», - додав Тандіт

З його слів, другий співробітник, який потрапив під обстріл мобільної групи, перебуває у важкому стані в одній з медичних установ Харкова.

Читайте також: Я з Тукою жодного разу не зустрічався - комбріг 92-ї про звинувачання у розстрілі мобільної групи

2 вересня на Луганщині поблизу Щастя була розстріляна зведена мобільна група із боротьби з контрабандою у зоні АТО. У результаті загинули дві людини – старший лейтенант податкової міліції, співробітник Головного управління Державної фіскальної служби у Херсонській області Дмитро Жарук та волонтер Андрій Галущенко. Цього ж дня голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука на власній сторінці у фейсбуці звинуватив у розстрілі мобільної групи 92-гу бригаду.

У пятницю, 4 вересня, у Києві на Майдані Незалежності попрощалися із загиблим Андрієм «Ендрю» Галущенком.

Як повідомив начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко, за фактом нападу мобільну групу призначено розслідування.

Мобільні групи для боротьби з контрабандою на Донбасі створили наприкінці липня. До складу таких груп увійшли прикордонники, військові, правоохоронці, податківці та волонтери.

hromadske.tv

Поділитись: