Офіс бразильської компанії Porta dos Fundos, яка зняла фільм, де Ісуса зобразили як гея, невідомі закидали «коктейлями Молотова». Поліція Ріо-де-Жанейро почала розслідування.

Про це повідомляє BBC.

46-хвилинний фільм «Перша спокуса Христова» португальською мовою було презентовано на платформі Netflix Brazil на початку грудня. У ньому показано, як Ісус знайомить сім’ю зі своїм партнером на ім'я Орландо.

Фільм викликав різку критику релігійних груп та лідерів у Бразилії, де більшість населення складають католики. Понад 2,3 мільйона людей підписали петицію з вимогою вилучити стрічку з платформи. Долучився до публічної критики і син бразильського президента Едуардо Болсонару.

24 грудня на офіс компанії в Ріо-де-Жанейро невідомі скоїли напад. Будівлю закидали «коктейлями Молотова», повідомила Porta dos Fundos у Twitter. Вони також додали, що вогонь встигли загасити і ніхто не постраждав.

Після цього в Інтернеті з’явилося відео, де група, що називає себе «Народним націоналістичним повстанським штабом великої бразильської інтегративної сім’ї», бере на себе відповідальність за напад. Вона також критикує Netflix і називає фільм «Перша спокуса Христова» богохульним.

Porta dos Fundos позиціонує себе як компанія з виробництва гумористичних шоу. У 2018 році вона отримала статуетку «Еммі» за різдвяний фільм про апостолів, які після Таємної вечері прокидаються із сильним похміллям.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile