Політика

Офіс «Укргазвидобування» заблокували працівники СБУ та «Альфи»

Політика/Офіс «Укргазвидобування» заблокували працівники СБУ та «Альфи»
Зберегти
Вигляд
lead
За словами представників компанії, зв'язок та інтернет заблокований

Головний офіс «Укргазвидобування» заблокували озброєні люди. Про це йдеться в заяві на facebook компанії.

«Роботу головного офісу УГВ паралізували озброєні автоматами люди в балаклавах, які представились працівниками СБУ. В будинок нікого не впускають і не випускають, виїзд звблокований. за непідтвердженою інформацією, вилучають документи за 2014-2016 років та особові справи співробітників», — йдеться в заяві.

Також, за словами представників компанії, зв'язок та інтернет заблокований.

 

Роботу головного офісу УГВ паралізували озброєні автоматами люди в балаклавах, які представились працівниками СБУ. В буд...

Posted by ПАТ Укргазвидобування on Wednesday, May 11, 2016

На сторінці «Нафтогаза» повідомляється, що обшук проводять працівники СБУ та спецпідрозділа «Альфи».

«Будівлю заблоковано спецпідрозділами СБУ та Альфа. Сьогодні на засіданні Кабінет Міністрів України планувалося обговорення плану дій щодо збільшення видобування газу в Україні. Сьогодні планується перше засідання нової наглядової ради Нафтогазу», — йдеться в повідомленні.

Спікер СБУ Олена Гітлянська повідомила, що обшук проводять за дорученням Генеральної прокуратури.

«Служба безпеки України проводить обшук в головному офісі ПАТ «Укргазвидобування» виконуючи доручення Генеральної прокуратури, яка розслідує кримінальне провадження», — цитує слова спікера «Інтерфакс».

За словами депутата від БПП Сергія Лещенка, обшук в «Укргазвидобуванні» проводиться за санкцією суду, яку видали за клопотанням слідчих Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України.

«Обшук йде за санкцією суду, яку видали за клопотанням слідчих Столярчука з Головного слідчого управління. Того самого Столярчука, який веде справи проти Шабуніна, Сакварелідзе і Касько. Безпосередньо справу веде Управління особливо важливих справ Генпрокуратури на чолі зі Степаном Божіло», – написав депутат.

В лютому 2016 року обшуки на чотирьох філіях ПАТ «Укргазвидобування» проводили співробітники Генеральної прокуратури України. Предметом обшуків було вилучення документів щодо взаємовідносин «Укргазвидобування» з підприємствами-контрагентами з постачання обладнання протягом 2014-2015 роках.

Крім того компанію неодноразово пікетували з вимогами відставки керівника, відібраного влітку минулого року на конкурсі.

Пов`язані новини