Офіційна версія перестрілки в селі Княжичі під Києвом, озвучена МВС, не виглядає переконливою і наштовхує на думки про те, що насправді вона подана лише для прикриття неприємної для поліції історії.

Офіційна версія перестрілки між співробітниками правоохоронних органів в селі Княжичі під Києвом, озвучена МВС, не виглядає переконливою і наштовхує на думки про те, що насправді вона подана лише для прикриття неприємної для поліції історії.

Про це в ефірі Громадського розповів експерт «Реанімаційного пакету реформ» та групи «Поліція під контролем» Борис Малишев.

«Офіційна версія Нацполції, нажаль, непереконлива і наштовхує багатьох на те, що насправді ця версія прикриває якусь іншу, не дуже приємну для репутації Національної поліції», – сказав він.

За його словами, серед деталей офіційної версії найбільше запитань викликає, зокрема, кількість куль, випущених правоохоронцями одне в одного, а також – чому вдалось так швидко, фактично одразу після перестрілки, затримати «грабіжників».

Нагадаємо, що в ніч 4 грудня в селищі Княжичі Київської області в результаті перестрілки загинуло 5 правохоронців.

Двоє співробітників належали до держслужби охорони, двоє були поліцейськими розвідниками і ще один — співробітником спецпідрозділу КОРД.

Згодом виконуючий обов'язки голови Нацполіції Вадим Троян повідомив про зв'язок з правоохоронними органами злочинного угруповання, яке мали викрити сили Нацполіції перед перестрілкою у Княжичах з держслужбою охорони.

Журналісти Громадського зібрали інформацію і версії того, чому загинули 5 поліцейських у Княжичах.

Поділитись: