УКРАЇНА

Оголошеному в розшук міськголові Добропілля збирають кошти на лікування

5 липня, 2018 12:03
УКРАЇНА/Оголошеному в розшук міськголові Добропілля збирають кошти на лікування
Зберегти
Вигляд
Міському голові Добропілля Донецької області Андрію Аксьонову, якого оголосили в розшук за відвідування Криму за підробними документами, збирають кошти на лікування.

Міському голові Добропілля Донецької області Андрію Аксьонову, якого оголосили в розшук за відвідування Криму за підробними документами, збирають кошти на лікування.

Про це йдеться на сайті міськради.

«Міський голова Андрій Анатолійович Аксьонов наразі бореться зі страшною онкологічною хворобою. Діагноз підтверджено випискою з історії хвороби, що видана клінікою Міттельбах Баден-Баден Бюль, Центр онкології кишківника. Операцію з видалення пухлини вже проведено, на черзі хіміотерапія, яка коштує 30 тисяч євро», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Міністерство внутрішніх справ оголосило міськголову Добропілля в розшук.

Аксьонова підозрюють у підробці офіційних документів для незаконного відвідування анексованого Криму.

Раніше суд застосував примусовий привід до міського голови Добропілля Андрія Аксьонова на засідання з обрання йому запобіжного заходу.

16 травня 2018-го міськголову Добропілля Аксьонова затримали в Краматорську у будівлі Донецької облдержадміністрації. Його підозрюють у підробці документів для незаконного відвідування анексованого Криму, привласненні та розтрата майна.

За словами депутата міської ради Добропілля, міськголова Добропілля полетів за кордон, проігнорувавши суд.

Пізніше у міськраді повідолмили, що очільник міста виїхав на лікування до Німеччини.

Пов`язані новини