Це Костянтин Бушуєв, Андрій Вишнєвський і Сергій Князєв.

Під час брифінгу Міністерства внутрішніх справ стосовно обрання голови Національної поліції оголосили імена трьох основних кандидатів на посаду. Це Костянтин Бушуєв, Андрій Вишнєвський і Сергій Князєв, повідомляє кореспондент Громадського.

Перший за рейтингом значиться Костянтин Бушуєв.

«Він виявив найбільше розуміння перед членами комісії щодо реформи поліції» — сказав член комісії з відбору Євген Захаров.

«Але в нього немає досвіду роботи в слідчих органах. Також не мав можливості проявити лідерські якості», — додав він.

Кожен з членів комісії підтвердив, що не відчував жодного тиску під час обрання головних претендентів на посаду голови Нацполіції.

Члени комісії зазначили що свідомо не вивчали майнові декларації кандидатів, проте звертали увагу на публічну інформацію про їх особистості.

«Ми вибирали кандидатів виключно з точки зору професійних якостей» – повідомив Захаров.

«Одна з причини, чому ми не вели прямі трансляції співбесід, як цього вимагали деякі представники громадськості — ми хотіли отримати максимально відверті відповіді на максимально складні питання», — додав член комісії Роман Романов.

Раніше колишній кандидат на посаду голави Нацполіції Олексій Шевчук засвідчував Громадському, що Комісія працює неупереджено та незалежно.

Як повідомлялося, у фінал конкурсу з обрання кандидата на посаду глави Нацполіції пройшли 10 осіб.

25 січня Троян і Крищенко вийшли з конкурсу на посаду голови Нацполіції. 

Нагадаємо, 15 грудня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков оголосив конкурс на обіймання посади керівника Національної поліції України.

16 листопада Аваков призначив Трояна тимчасовим головою Нацполіції.

Колишня очільниця Нацполіції Хатія Деканоідзе, яка оголосила про відставку 14 листопада, заявила, що що не бачить Трояна новим головою органу.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: