Культура

Океан Ельзи презентував новий життєствердний кліп

Культура/Океан Ельзи презентував новий життєствердний кліп
Зберегти
Вигляд

Океан Ельзи представив кліп на пісню Життя починається знов. Жанр відео поєднує формати короткометражного фільму та соціальної реклами. Зйомки кліпу відбувалися влітку під Києвом і в них взяли участь близько 300 фанів гурту.

Ідея кліпу з’явилася у Святослава Вакарчука під час обговорення зйомок з режисером-оператором Володимиром Шкляревським та продюсером Віталієм Климовим.

Фронтмен Океану Ельзи так прокоментував свій задум: «Під час обговорення мені на думку спала така класична порівняльна картина між тим, як поводять себе люди старшого віку в Україні та люди такого ж віку в західному світі. У нас незалежно від соціального статусу, матеріального достатку, старші люди почуваються більш пригніченими, ніж на Заході, чи, наприклад, в Індії, де рівень життя подекуди значно нижчий, ніж у нас. Отже, справа не стільки і не тільки в добробуті, матеріальному забезпечені, а в більш відкритому, щирому ставленні до життя, а також у таких базових цінностях, як особиста внутрішня свобода і взаємоповага незалежно від віку, статусу та поглядів. Цим нашим відео хотілось показати, що незалежно від того, як складаються обставини - у кожного особисто, у суспільстві в цілому, - є привід над чим задуматись, що згадати, проаналізувати та не має жодного приводу нічого не робити. Адже, на мою думку, щасливими стають ті, хто за жодних обставин не опускає руки»

Пісня Життя починається знов була презентована 17 серпня 2015 року і стала другим синглом з нового альбому гурту.

/ Фото: скріншот з відео Життя починається знов

Приєднуйтесь до спільноти Громадське Культура на Facebook

hromadske.tv

Пов`язані новини