Валерій Гелетей не виключає, що начальник особистої охорони екс-президента Костянтин Кобзар міг доповідати Януковичу про неіснуючі замахи

Попри постійне нагнітання страху охороною екс-президента Віктора Януковича навколо його безпеки, жодного факту замаху не було встановлено. Про це заявив начальник Управління державної охорони України і колишній міністр оборони Валерій Гелетей, передає «Інтерфакс-Україна».

«У рамках проведеного раніше службового розслідування жоден факт замаху встановлений не був. Були опитані всі військовослужбовці УДО, які перебували в останніх кортежі Януковича і відмовилися залишати територію України разом з ним — ніхто не заявив про замахи», — сказав він.

При цьому Гелетей не виключив, що начальник особистої охорони екс-президента Костянтин Кобзар міг доповідати про замахи, яких насправді не було.

«Не виключаю. Добре знаючи особливості характеру Януковича, його фобії, він чимало зробив для нагнітання страху навколо безпеки шефа, з одного боку, а з іншого — для підвищення свого авторитету в очах особи, що охороняється», — підкреслив начальник УДО.

За словами Гелетея, разом із Януковичем Україну покинули й 15 співробітників УДО. Перед цим вони написали рапорти про звільнення, а також здали службові посвідчення, табельну зброю та спецтехніку.

 

  

 

Поділитись: