УКРАЇНА

Охоронцям Медведчука підготували підозри у справі нападу на журналістів «Схем»

6 грудня, 2017 22:54
УКРАЇНА/Охоронцям Медведчука підготували підозри у справі нападу на журналістів «Схем»
Зберегти
Вигляд
Чотирьом охоронцям лідера руху «Український вибір» Віктора Медведчука підготували підозри у справі про напад на журналістів програми «Схеми».

Чотирьом охоронцям лідера руху «Український вибір» Віктора Медведчука підготували підозри у справі про напад на журналістів програми «Схеми».

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

«Нами були проведені необхідні слідчі дії, опрацьоване відео. Ми направили чотири підозри в прокуратуру. Одну з них погодили. Щодо трьох інших прокуратура визначається, яким об’ємом доказів буде доводитися провина осіб, яких ми вважаємо підозрюваними у вчиненні злочину, передбаченого статтею про «перешкоджання законній професійній діяльності журналістів».

Зараз визначаємося, що була група осіб, які перешкоджали. Бо там один як старший між ними керував діями інших», – повідомив заступник начальника головного слідчого управління Нацполіції Руслан Дударець.

Зазначається, що парламентський комітет з питань свободи слова та інформаційної політики на засіданні заслухав проміжні результати розслідування щодо нападу охоронців Медведчука.

За словами першого заступника керівника Київської місцевої прокуратури №9 Євгена Малого, матеріали розслідування передадуть до суду, ймовірно, у січні 2018 року.

Увечері 7 листопада біля VIP-терміналу аеропорту «Київ» поблизу Жулян, коли туди прилетів приватний борт лідера організації «Український вибір» Віктора Медведчука, його охоронці скоїли напад на знімальну групу програми журналістських розслідувань «Схеми» (спільний проект Радіо Свобода і телеканалу «UA:Перший»).

Тоді журналіст програми «Схеми» Михайло Ткач повідомив про перешкоджання роботи їхньої знімальної групи в аеропорту. Він сказав, що люди в масках і балаклавах штовхалися, били ліктями, робили підніжки, в оператора двічі вибили камеру з рук.

Згодом адвокати Віктора Медведчука надіслали журналістам погрози за годину до виходу в ефір програми з розслідування про його перельоти.

Пов`язані новини