УКРАЇНА

Вибори у Дніпрі: хто стане нардепом від 27 округу?

УКРАЇНА/Вибори у Дніпрі: хто стане нардепом від 27 округу?
Зберегти
Вигляд

17 липня у 27-му виборчому окрузі Дніпра відбудуться проміжні вибори до Верховної Ради. Борис Філатов, ставши міським головою, склав депутатські повноваження, і дніпряни мають вибрати в парламент нового представника. 

На окрузі зареєстрували рекордну кількість кандидатів — 61. З них у списку є дев’ять двійників, по три на кожного основного претендента — Загіда Краснова, Оксану Томчук і Тетяну Ричкову.

Втім Оксана Томчук, чий рейтинг, згідно з соціологічними опитуваннями, наздоганяв рейтинг Загіда Краснова, зняла свою кандидатуру на користь Тетяни Ричкової.

Громадське ТБ Дніпро обрало чотирьох кандидатів: Тетяну Ричкову, Загіда Краснова, Сергія Жукова та Анастасію Староскольцеву. Перші двоє кандидатів — лідери передвиборчих перегонів. Загід Краснов є чинним депутатом міської ради Дніпра і має шанси отримати електорат «Опозиційного блоку» завдяки підтримці народного депутата Олександра Вілкула.

Тетяна Ричкова — головна конкурентка Краснова, і хоча йде на вибори як самовисуванка, має підтримку чинного мера Дніпра Бориса Філатова, а також партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», позиціонує себе як кандидат від народу. 

Обоє кандидатів провели наймасштабнішу передвиборчу кампанію, - за допомогою зовнішньої реклами та численних агітацій у місті. 

Сергій Жуков та Анастасія Староскольцева є найбільш впізнаваними молодими обличчями міської політики: Жуков був депутатом міськради з 2010 по 2015 рік, балотується за підтримки партій «Сила людей» та «Демальянс», Староскольцева є чинним депутатом міськради від фракції «УКРОП». Ці кандидати наголошують на тому, що для забезпечення свого рейтингу власноруч проводять агітацію та особисто спілкуються з виборцями.

Пов`язані новини