Окружний адміністративний суд Києва дозволив заступнику глави Служби безпеки Павлу Демчині не відкривати свою електронну декларацію.

Про це повідомляє прес-служба суду.

Так, суд відмовився задовольнити позов «Центру протидії корупції».

«Позивач просив суд визнати бездіяльність Павла Демчини щодо неподання ним декларацій протягом 2016-2018 років, а також зобов’язати його подати декларації за 2015, 2016, 2017, 2018 роки», — йдеться у повідомленні.

Суд вирішив, що Демчина діяв у межах чинного законодавства, «зокрема, відповідно до положень порядку подання декларацій посадовими особами СБУ».

«Повний текст рішення буде виготовлений протягом десяти днів з дня ухвалення рішення», — додали в прес-службі.

Раніше у ЦПК заявили, що президент Петро Порошенко таємним указом присвоїв звання генерал-полковника Демчині.

Нагадаємо, 31 травня 2018 року вийшло розслідування журналістів програми «Схеми» «Вартовий корупції» в СБУ». У ньому йшлося про те, що Демчина, «перебуваючи під слідством, пішов на підвищення та обзавівся новим елітним майном».

У межах розслідування журналісти «Схем» також виявили, що родичі Павла Демчини, які проживають на Рівненщині, заселилися в елітні будинки, вартість яких неспівмірна з їхніми доходами. Сам чиновник заперечив свою причетність до зведення двох маєтків.

25 серпня 2017 року Порошенко присвоїв звання генерал-лейтенанта Павлу Демчині.

Також у 2017-му вийшло розслідування «Слідства.Інфо» — «Демчина з іншого життя»: таємні статки скандального заступника голови СБУ.

Після його виходу Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила провадження щодо Демчини через можливе незаконне збагачення Демчини, розслідування якого взяло на себе НАБУ.

Поділитись: