УКРАЇНА

Олександр Хацкевич став головним тренером київського «Динамо»

2 червня, 2017 15:37
УКРАЇНА/Олександр Хацкевич став головним тренером київського «Динамо»
Зберегти
Вигляд
lead
Головним тренером київського «Динамо» призначено екс-наставника збірної Білорусі, колишнього динамівця Олександра Хацкевича.

Головним тренером київського «Динамо» призначено екс-наставника збірної Білорусі, колишнього динамівця Олександра Хацкевича.

Про це повідомляється на офіційному сайті клубу.

Контракт із білоруським спеціалістом розрахований на два роки.

До його тренерського штабу ввійшли Максим Шацьких, Олег Лужний та тренер воротарів Михайло Михайлов.

«Відбулися зміни й у тренерських штабах молодіжної та юнацької команд «Динамо». «Динамо» U-21 тренуватимуть Юрій Мороз та Сергій Федоров, а «Динамо» U-19 – Ігор Костюк», – йдеться у повідомленні.

За словами президента «Динамо» Ігоря Суркіса, важливим та актуальним завданням, яке сьогодні стоїть перед керівництвом «Динамо», тренерським штабом, є «комплексне реформування команди, зміна поколінь гравців, адаптація до нових економічних умов, які диктує нам реальність».

«Тому новий наставник команди буде продовжувачем реалізації тієї стратегії, яка в найближчій перспективі має повернути «Динамо» лідируючі позиції в українському та європейському футболі. У нас вистачить терпіння й наполегливості для досягнення цієї амбітної мети»,– сказав він.

Хацкевич був гравцем київського «Динамо» з 1996 по 2003 роки, а потім у 2010-2014 роках працював тренером в структурі клубу, очолюючи молодіжну команду «Динамо» і «Динамо-2». Останнім місцем його роботи була збірна Білорусі, яку він тренував у 2014-2016 роках.

Нагадаємо, що 31 травня Сергій Ребров пішов з посади головного тренера «Динамо».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Досягнення і поразки Реброва на посаді тренера «Динамо».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини