ENRU

Олександрівка на Донеччині залишається без води через обстріли

806b604204d05ca1e
Мешканці Олександрівки залишаються без води, фото dsns.gov.ua

Населений пункт Олександрівка поблизу лінії розмежування в зоні бойових дій на Донбасі залишається без води через обстріли, що сталися 10 червня.

Про це повідомляє прес-служба Державної служби із надзвичайних ситуацій.

«В результаті бойових дій у Ясинуватському районі поблизу с. Василівка на непідконтрольній території сталося пошкодження двох високовольтних ліній електропередач та трансформаторної підстанції, що призвело до припинення електропостачання насосної станції першого підйому Південно-Донбаського водогону, яка забезпечує водою чотири фільтрувальні станції», — зазначають в ДСНС.

Скріншот: google/maps. Червоним позначено лінію розмежування

Поступово, ремонтникам вдалося відновити електропостачання насосної станції першого підйому Південно-Донбаського водогону.

«Станом на 7 год. 19 червня до централізованого водопостачання підключено населення Покровського, Мар’їнського, Волноваського, Добропільського районів та населених пунктів Селидівської міської ради. На теперішній час залишається без централізованого водопостачання смт. Олександрівка, в якій ще проводиться заповнення резервуару об’ємом 2000 куб. м», — зазначили рятувальники.

Відновити постачання води населенню планують сьогодні, 19 червня. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Майже 750 тисяч дітей на Донбасі можуть залишитися без чистої питної води — ООН.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram