УКРАЇНА

Олексій Шевчук вийшов з конкурсу на посаду глави Нацполіції

31 січня, 2017 20:04
УКРАЇНА/Олексій Шевчук вийшов з конкурсу на посаду глави Нацполіції
Зберегти
Вигляд
lead
Олексій Шевчук, якого було запрошеного до фінального етапу конкурсу з обрання кандидата на посаду глави Нацполіції, зняв свою кандидатуру з конкурсу

Адвокат Олексій Шевчук, якого було запрошено до фінального етапу конкурсу з обрання кандидата на посаду глави Нацполіції, зняв свою кандидатуру з конкурсу.

Про це в ефірі Громадського повідомив сам Шевчук.

«Я можу підтвердити цю інформацію. Сьогодні я мав співбесіду, я повідомив комісії, що можу відповісти на всі питання, але я не бачу наразі в силу загострення ситуацій на Сході і зростання злочинності себе на посаді голови Нацполіції. І комісія дуже схвально сприйняла це рішення», — сказав він.

Шевчук аргументував своє рішення про вихід з конкурсу тим, що на даному етапі співробітники поліції не сприймають на керівній посаді нікого, хто не працює в цій системі.

«Їм важко сприйняти, що особа, яка є адвокатом, буде управляти кадровими офіцерами», — сказав він.

На його думку, сьогодні для того, щоб підтримати і не загубити реформу, поліцію має очолювати та людина, яка має 70-80% поваги від працівників поліції. Крім того він зазначив, що бачить себе на посаді заступника керівника Нацполіції.

Також Шевчук наголосив на тому, що всі учасники конкурсу, які наразі не працюють в системі поліції, мають зняти себе з конкурсу. На його думку, вони можуть бути гарними заступниками, однак не керівниками Нацполіції.

«Антоненко, Вишневський, Людкевич, я — це люди іншого світосприйняття. Закликаю всіх незалежних учасників зняти свої кандидатури», — заявив він.

«Є 4 кандидата з системи. Я дуже гарно ставлюся до Костянтина Бушуєва. Я б хотів, щоб ця людина очолювала Нацполіцію України», — наголосив Шевчук.

Як повідомлялося, у фінал конкурсу з обрання кандидата на посаду глави Нацполіції пройшли 10 осіб.

25 січня Троян і Крищенко вийшли з конкурсу на посаду голови Нацполіції. 

(доповнюється)

Пов`язані новини