Економіка / Бізнес

Олігарх Фірташ намагається отримати контроль над мережею автозаправок WOG — ЗМІ

«Економічна правда»
Економіка/Бізнес/Олігарх Фірташ намагається отримати контроль над мережею автозаправок WOG — ЗМІ
Зберегти
Вигляд
Український олігарх Дмитро Фірташ намагається придбати контрольний пакет акцій мережі автозаправних комплексів WOG, позичаючи компанії кошти та фінансуючи будівництво нових заправок.

Про це йдеться у журналістському розслідування видання «Економічна правда», до редакції якого потрапили відповідні документи.

Зазначається, що компанія WOG наразі має складне фінансове становище, намагаючись реструктурувати багатомільйонні кредити перед низкою українських банків. Водночас, компанії, що належать Дмитру Фірташу, надали декілька позичок WOG, за які, окрім іншого, було збудовано декілька нових заправок.

«Фірташ ще з вересня 2011 року почав системно вливати кошти у WOG. Протягом 2011-2013 років він інвестував у компанію близько 150 млн дол. Ці кошти були виділені на конкретні інвестиційні проекти: будівництво або купівлю АЗС», — повідомляють у виданні.

Там зазначають, що загалом у WOG побудували близько 70 заправок по всій Україні за кошти українського олігарха.

«Інтерес Фірташа до заправок WOG добре відомий. У 2015 році видання Liga.net повідомляло, що олігарх веде перемовини про купівлю контрольної частки в групі. Тоді цю інформацію поспішили спростувати і у Group DF, і у WOG. Утім, вже у березні 2016 року факт переговорів підтвердив Димінський, який володів 25% акцій WOG, але згодом повідомив про свій вихід з нафтового бізнесу групи «Континіум», — йдеться у розслідуванні.

Нагадаємо, що 10 жовтня у Генпрокуратурі повідомили, що готуються арештувати компанії, що належать Дмитру Фірташу в Україні.

Крім цього, Нафтогаз повідомляв, що облгази Фірташа винні компанії близько 1 мільярда доларів.

Пов`язані новини