Український олігарх Віктор Пінчук намагається привернути до себе увагу новообраного президента США Дональда Трампа, оскільки розраховував на перемогу Гілларі Клінтон

Український олігарх Віктор Пінчук намагається привернути до себе увагу новообраного президента США Дональда Трампа, оскільки розраховував на перемогу Гілларі Клінтон. Це може бути одним із мотивів публікації ним статті про компроміс з Росією у The Wall Street Journal.

У цьому переконаний радник президента України, народний депутат і голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров. Він пояснив свою точку зору в Ефірі Громадського.

«Віктор Пінчук, такі публікації робить дуже рідко, в одному з провідних ЗМІ США. Він сподівається, що на неї звернуть увагу, а отже звернуть увагу і на нього», — сказав радник президента.

«Тут може бути дуже багато мотивів. Як на мене, Віктор Пінчук намагається привернути увагу новообраного президента США Дональда Трампа, оскільки він, як і багато хто з нас, сподівався на перемогу Гілларі Клінтон», — додав він.

На його переконання, він може бути провідником політичної позиції, яка може належати як йому, так і певного колективу, в тому числі за межами України. При цьому сама позиція, впевнений Чубаров, призведе до капітуляції України.

«Це не є те, що він називає болючими компромісами. Це є запрошенням українців до повної капітуляції, внаслідок якої буде знищено Україну як державу», — підкреслив він.

Нагадаємо, американське видання The Wall Street Journal опублікувало колонку українського олігарха Віктора Пінчука, в якій він розкриває своє бачення розв’язання конфлікту на Донбасі.

Після цього видання опублікувало колонку заступника глави Адміністрації президента України Костянтина Єлісєєва, в якій він назіває позицію олігарха несприйнятною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Український олігарх Пінчук фінансував фонд Трампа — Fast Company»

Поділитись: