Уповноважений з прав людини при президенті Росії Елла Памфілова заявила про необхідність обміну українки Надії Савченко на арештованих в Україні російських військових Євгенія Єрофєєва і Алєксандра Алєксандрова.

«Мені б дуже хотілося, щоб взагалі була підтримана ідея про обмін «всіх на всіх». Це був би хоч якийсь крок щодо поліпшення відносин між нашими державами», - цитує Памфілову російський Інтерфакс.

За словами Памфілової, вона постійно відвідує українських громадян, яких судять в Росії, так само, як і український омбудсмен Валерія Лутковська провідує заарештованих в Україні росіян.

Президент Росії Владімір Путін під час прес-конференції заявив, що обмін російських військових Євгєнія Єрофєєва і Алєксандра Алєксандрова повинен бути рівноцінним.

Про це він сказав, відповідаючи на запитання українського журналіста, чи обміняють їх на українців Олега Сенцова, Надію Савченко, Олександра Кольченка, Геннадія Афанасьєва та інших.

Суд над Надією Савченко ще триває. Донецький міський суд Ростовської області продовжив арешт українки до 16 квітня 2016 року.

Голосіївський районний суд Києва продовжив арешт російських військовослужбовців Олександра Александрова і Євгена Єрофеєва до 20 лютого 2016 року.

Поділитись: