Народний депутат України Олександр Онищенко, який переховується за межами України, заявляє, що передав США «компромат» на президента Петра Порошенка

Народний депутат України Олександр Онищенко, який переховується за межами України, заявляє, що передав США «компромат» на президента Петра Порошенка. Про це повідомляє «Українська правда».

За словами Онищенко, звинувачення СБУ у державній зраді є відповіддю на статтю виданню «Страна», в якій він звинувачував Адміністрацію президента у скуповуванні голосів в парламенті через нього та інших депутатів.

«Це відповідь на вчорашню статтю. В мене багато компромату на Порошенка. Тож зараз почнеться, що це рука Кремля», — зазначив він.

Повідомляється, шо протягом року Онищенко записував свої розмови з президентом України на ручний годинник із диктофоном.

«Ви почуєте голос гаранта, щоб всі ілюзії зникли про любов до держави і України, до народу. Я два роки щільно йшов з ним і добре його знаю», — зазначив депутат.

За його словами, «компромат» на Порошенка вже в руках у американських спецслужб.

«Передав. Американським спецслужбам 29 листопада. Вони прилітали до мене в Європу», — сказав він доклавши копію листа від кримінальної прокуратури США.

«Хай вони тепер самі з Порошенком розбираються. Тому є американські спецслужби, на жаль для Порошенка, а не російські», — додав він.

Раніше повідомлялося, що СБУ розпочало розслідування проти Онищенка за державну зраду.

Нагадаємо, Онищенко підозрюється в організації розкрадання коштів при видобутку і продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з ПАТ "Укргазвидобування", в результаті якої державі було завдано збитків на суму близько 3 млрд грн. 

5 липня Верховна Рада підтримала подання генпрокурора про притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт Онищенка. 27 липня Луценко підписав повідомлення про підозру депутату Онищенку.

Сам Онищенко заявив, що перебуває у Лондоні та попросив Великобританію надати йому притулок. Він також запропонував слідству допитати його у Лондоні.

Раніше повідомлялося, що правоохоронці в ході спецоперації затримали шахрая при отриманні $1млн хабара. Він обіцяв сприяти припинити кримінальне переслідування щодо Олександра Онищенка.

Детективи Національного антикорупційного бюро України заявили, що у депутата Олександра Онищенка є грецький паспорт.

Поділитись: