УКРАЇНА

Онищенко: Я в Лондоні і готую позов проти українських правоохоронців

УКРАЇНА/Онищенко: Я в Лондоні і готую позов проти українських правоохоронців
Зберегти
Вигляд
lead

Розшукуваний депутат від «Волі народу» Олександр Онищенко перебуває в Лондоні і готується судитися з українськими правоохоронцями. Про це він повідомив у Facebook.

Онищенку інкримінують розкрадання українського газу, йому загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі.

«По-перше, я офіційно перебуваю в Лондоні. На абсолютно законних підставах і в рамках абсолютно законного вільного переміщення. Саме тут, за безпосередньої участі авторитетної міжнародної юридичної кампанії, готовий проходити всі належні юридичні процедури в рамках доказу власної невинуватості в чому б то не було»,  – написав Онищенко.

За словами Онищенка, він має «достатньо доказів наявності у цієї історії істотних політичних факторів негативного характеру». Депутат вважає, що висунуті проти нього звинувачення «базуються виключно на чутках, домислах, фальсифікації та обмовках, зроблених під примусом».

Олександру Онищенку інкримінують корупційні зловживання при реалізації газу, видобутого під час спільної діяльності з ПАТ «Укргазвидобування». Йому загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі.

Нагадаємо, у «газовій справі Онищенка» зарештовано майна на загальну суму 315 млн грн. На сьогоднішній день отримано більше 100 ухвал по накладанню арешту на майно підозрюваних у цій справі.

5 липня Верховна Рада підтримала подання генпрокурора про притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт Онищенка. 27 липня Луценко підписав повідомлення про підозру депутату Онищенку.

Також Генпрокурор повідомив, що Онищенко 2 липня покинув територію України. Згодом Онищенко заявив, що перебуває в Австрії.

28 липня Онищенко написав заяву на відпустку на ім'я голови Верховної Ради.

Пов`язані новини