Організація Об’єднаних Націй і Міжнародний комітет Червоного Хреста передбачили на реалізацію гуманітарних проектів на непідконтрольній Україні  території Донбасу та поблизу лінії зіткнення $ 274 млн у 2017 році

Організація Об’єднаних Націй і Міжнародний комітет Червоного Хреста передбачили на реалізацію гуманітарних проектів на непідконтрольній Україні  території Донбасу та поблизу лінії зіткнення $ 274 млн у 2017 році.

Про це повідомляє міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш, передає «Інтерфакс-Україна».

За його словами, план гуманітарного реагування для України на 2017 рік, який буде реалізовуватися ООН, передбачає проведення заходів на суму $ 214 млн.

«Бюджет Міжнародного комітету Червоного Хреста додатково складе ще близько $ 60 млн — це на непідконтрольні і частково на підконтрольні території», — сказав міністр.

Крім того Черниш зазначив, що на непідконтрольній території і в районі лінії зіткнення реалізовуються тільки програми гуманітарної допомоги: продукти, психологічна допомога, ліки, деякі предмети першої необхідності.

Раніше повідомлялося, що Європейська Комісія виділила 4 млн євро гуманітарної допомоги для Донбасу.

Поділитись: