Політика

ООН відклала засідання Ради безпеки щодо України

Політика/ООН відклала засідання Ради безпеки щодо України
Зберегти
Вигляд

ООН відклала засідання Ради безпеки, яке мало відбутися у неділю, 15 литого. Про це повідомив речник Постійного представництва України в ООН Єгор Пивоваров.

«З огляду на інтенсивну роботу над текстом проекту резолюції Ради безпеки ООН по ситуації в Україні, яка з російського варіанту поступово перетворюється на спільний документ, засідання Ради переноситься на найближчі дні», - зазначив він. 

Нагадаємо, що ініціатором проведення екстреного засідання стала російська делегація, яка підготувала проект резолюції щодо ситуації на сході України.

Раніше стало відомо, що проект резолюції, запропонований Росією, підміняє суть Мінських угод. Про це Громадському повідомив журналіст Press AV Андрій Васильєв.

Зокрема, за його словами, Російська Федерація намагається покласти всю відповідальність за мирний процес винятково на Україну. Також російський варіант резолюції вимагає, щоб Україна першою після припинення вогню відвела війська на 50 кілометрів. Окрім того, Москва також хоче повністю зняти з себе обіцянки, дані в Мінську, та вимагає права постачати в Україну так звані гуманітарні конвої.

/фото AFP

Пов`язані новини