Війна

ООС замість АТО та чи існує бізнес на окупованому Донбасі

5 травня, 2018 00:14
Війна/ООС замість АТО та чи існує бізнес на окупованому Донбасі
Зберегти
Вигляд
Антитерористична операція на Донбасі офіціно завершилася. Її замінила Операція об’єднаних сил. Що це означає — говоримо о 21:00 у програмі «Громадське.Схід».

Антитерористична операція на Донбасі офіціно завершилася. Її замінила Операція об’єднаних сил. Що це означає — говоримо о 21:00 у програмі «Громадське.Схід». 

Також в ефірі: 

  • Міни і море. Історія рибалки, що ловить рибу в замінованому Азові.
  • Економіка окупованого Донбасу.
  • Чи існують на непідконтрольних територіях ще підприємці та бізнес, з чого він живе та що думає про велику Україну — дослідження. 
  • Відфестивалили. Як маріупольці сприйняли столичний Гогольфест, котрий розважав їх майже тиждень.

Програма «Громадське.Схід» висвітлює ситуацію на окупованих територіях Донбасу та лінії зіткнення. Ми розповідаємо про долі людей, яких безпосередньо торкнулася війна і досліджуємо дії влади стосовно врегулювання конфлікту.

Ведуча програми — Анастасія Станко. Автори, журналісти — Анна Тохмахчі, Ігор Шевчук. 

Також дивіться програми: «Реформа»«Громадське.Крим»,

 «Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини