Громадська мережа «ОПОРА» проаналізувала голосування народних депутатів за період роботи парламенту поточного скликання і визначила, хто найчастіше голосує у розріз з позицією фракції, до якої вони входять.

Про це повідомила пресслужба мережі.

Так, у «Слузі народу» найменше з фракцією голосує Олександр Дубінський. Показник його голосувань проти лінії фракції складає 75,2%.

 У фракції «Опозиційна платформа — За життя» найбільше проти фракції голосує Ігор Абрамович. Цей показник голосувань налічує майже 63%.   

Петро Порошенко найменш спільно голосує серед парламентарів з «Європейської Солідарності». Показник його голосувань проти лінії фракції становить 62,3%.

У депутатській групі «За майбутнє» найменш синхронно голосує Віктор Балога. Він у 50,3% випадків голосував у розріз позиції групи. 

У депутатській групі «Довіра» найменш синхронно голосує Олег Кулініч. Він у 42,8% випадків голосував у розріз з позицією групи. 

У фракції «Голос» найчастіше проти її лінії голосує Ярослав Рущишин. Депутат має 36,7% таких голосувань. 

У фракції «Батьківщина» найчастіше в розріз із фракцією голосує Сергій Тарута, що складає 28,5%.

Раніше ОПОРА повідомляла, що з 23 комітетів Верховної Ради лише один не провів жодного засідання в період з 1 квітня до 18 травня 2020 року. Йдеться про Комітет з питань молоді та спорту.

Поділитись: