Політична партія «Опозиційний блок» не уповноважувала Юрія Бойко підписувати документи про створення «Опозиційної платформи — За життя».

Про це виданню «Українська правда» повідомив народний депутат «Опозиційного блоку» Вадим Новинський.

«У нас, у партії «Опозиційний блок», нічого не відбулося. Партія не уповноважувала Бойка підписувати жодні документи з Рабіновичем», — сказав Новинський.

Він вказав, що Бойко підписав угоду про створення платформи виключно як приватна особа, а партія «Опозиційний блок» жодних рішень про об'єднання не ухвалювала.

Новинський також повідомив, що партія зустрінеться на засіданні та обговорить це питання.

«Ми вели переговори щодо висування єдиного кандидата у президенти від опозиційних сил, але жодного рішення ухвалено ще не було. Ми вважаємо, що наш кандидат має скласти реальну конкуренцію владі, а не бути на підтанцівці у Петра Порошенка. А панове Бойко і Льовочкін зараз, схоже, хочуть вступити у партію "За життя". Буде у них «За життя» (об’єднана)», — сказав Новинський.

Зазначимо, 9 листопада член парламентської фракції «Опозиційний блок» Юрій Бойко та лідер партії «За життя» Вадим Рабінович підписали угоду про створення політичної платформи «Опозиційна платформа — За життя».

Одразу представники «Опозиційна платформа — За життя» заявили, що висунуть єдиного кандидата на президентські вибори в листопаді.

Поділитись: