Світ

Опозиція Азербайджану бойкотує дострокові президентські вибори

6 лютого, 2018 16:20
Світ/Опозиція Азербайджану бойкотує дострокові президентські вибори
Зберегти
Вигляд
Опозиційна Національна рада демократичних сил Азербайджану вирішила бойкотувати дострокові президентські вибори, призначені на 11 квітня.

Опозиційна Національна рада демократичних сил Азербайджану вирішила бойкотувати дострокові президентські вибори, призначені на 11 квітня.

Політична сила також має намір почати акції протесту проти цієї виборчої кампанії, написав голова НСДС Джаміль Гасанлі у Facebook.

За його словами, на попередніх президентських виборах 2013 року було зафіксовано фальсифікації на 58 відсотках виборчих дільниць.

«З огляду на це і поспішного призначення позачергових виборів ми впевнені, що 11 квітня в черговий раз буде розіграний фарс. Ми вважаємо, що ці вибори стануть ще одним кроком на шляху позбавлення азербайджанського народу можливості формувати свою владу шляхом виборів, що знаходило відображення не раз в звітах і висновках міжнародних організацій», — зазначив він.

«Ми звернемося до народу для чинення опору цієї затіяної владою грі, використовуючи всі правові та політичні засоби», — додав Гасанлі.

Водночас Рух «Республіканська альтернатива» (REAL) заявив про невизнання результатів призначених на 11 квітня позачергових президентських виборів.

«Немає жодної з основ для проведення позачергових виборів, які використовуються в європейських країнах. Це сумнівний з точки зору легітимності, крок, зроблений Ільхамом Алієвим, щоб знову достроково зайняти посаду президента», — йдеться в заяві руху, передає Meidan.TV.

«Оголошення позачергових виборів звужує і без того обмежені можливості для проведення в Азербайджані справедливих і вільних виборів», — вважають у «Республіканській альтернативі».

5 лютого в Азербайджані призначили дострокові президентські вибори.

Пов`язані новини