Війна

Опозиція Сирії заявила про готовність до переговорів з урядом

22 січня, 2017 17:43
Війна/Опозиція Сирії заявила про готовність до переговорів з урядом
Зберегти
Вигляд
Про це заявив радник Вищого комітету з переговорів Ях’я аль-Аріді,

У Сірії опозиція готова сісти за стіл переговорів з урядом.

Про це заявив радник Вищого комітету з переговорів Ях’я аль-Аріді, передає Total.kz.

«Сирійська опозиція готова на багато що. Ми готові сісти за стіл переговорів з урядом, не очікуючи відставки Башара Асада. Мова зараз не про це. Ми не воюємо з державними інститутами, ми воюємо з певною особою. Ми не збираємось руйнувати державні інститути – вони мають бути реформовані. Наприклад, армія, яка зараз вбиває мирних жителів, потребує трансформації, аби слугувати народові», − стверджує Ях’я аль-Аріді.

Також радник висловився з приводу ролі Ірану та Росії у процесі переговорів з врегулювання сирійського конфлікту.

«Представники Ірану наразі заявляють про готовність зробити все задля перемир’я. Подивимось на їх дії – вони хочуть бути частиною процесу. Росія робить багато для політичного врегулювання конфлікту, оскільки вона досягла своїх військових цілей: час грає проти неї. Іран, навпаки, буде тягнути час, щоб домогтися політичних дивідендів », − вважає аль-Аріді.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Казахстану Кайрат Абдрахманов заявив, що Астана повністю готова до проведення зустрічі щодо врегулювання конфлікту у Сірії. За його словами, на переговори покладають великі надії всі зацікавлені учасники Астанинського процесу. Попередньо Сполучені Штати Америки будуть представлені в Астані на рівні надзвичайного і повноважного посла у Казахстані.

Переговори в Астані розпочнуться 23 січня о 13:00.

Раніше, Туреччина заявила, що більше не наполягатиме на тому, щоб вирішення конфлікту в Сирії відбувалося без участі президента Башара Асада.

Пов`язані новини