Політика

Опозиційна депутатка Білорусі: на моєму окрузі були демократичні вибори

Політика/Опозиційна депутатка Білорусі: на моєму окрузі були демократичні вибори
Зберегти
Вигляд

Новообрана депутатка Парламенту Білорусі Єлєна Анісім стверджує, що на окрузі, від якого вона балотувалася, вибори були демократичними та прозорими. Про це Анісім розповіла в ефірі Громадського.

«Що стосується голосування по моєму округу, то там пройшло все досить демократично, і я сподіваюся, що фальсифікацій там не було», — сказала Анісім.

За її словами, перемога на виборах двох депутатів від опозиції може бути початком зміни режиму в Білорусі. «Те, що ми пройшли в парламент, можна вважати дуже невеликим кроком для змін, але цей крок є», — зазначила парламентарка.

Водночас, журналіст «Еврорадио» Зміцер Лукашук запевнив в ефірі Громадського, що білоруські спостерігачі заявляють про масштабну фальсифікацію на парламентських виборах.

«Наприклад, представники «право вибору» кажуть, що вони спостерігали на 11 округах, і там були тотальні порушення, були тотальні фальсифікації. Тому вони закликали не визнавати результатів виборів по щонайменше на тих округах, де вони були присутні», — сказав білоруський журналіст.

Нагадаємо, у Білорусі до парламенту вперше за 20 років пройшов опозиційний політик.

Раніше повідомлялося, що ЦВК Білорусі визнав парламентські вибори такими, що відбулися. Тим часом правозахисники повідомляли про примус до голосування на виборах.

В свою чергу, опозиція Білорусі не визнала парламентські вибори і вийшла на мітинг.

Пов`язані новини