Життя

Опозиціонера Навального зобов'язали видалити фільм про корупцію прем’єра РФ Медведєва

31 травня, 2017 15:22
Життя/Опозиціонера Навального зобов'язали видалити фільм про корупцію прем’єра РФ Медведєва
Зберегти
Вигляд
Суд зобов'язав опозиціонера Олексія Навального протягом 10 днів видалити публікації про російського бізнесмена Алішера Усманова, який фігурує в фільмі про корупцію прем'єр-міністра Росії Дмитра Медведєва.

Люблінський суд Москви зобов'язав опозиціонера Олексія Навального протягом 10 днів видалити публікації про російського бізнесмена Алішера Усманова, який фігурує в фільмі про корупцію прем'єр-міністра Росії Дмитра Медведєва. 

За рішенням суду, ці публікації порочать честь і гідність Усманова, передає «Медіазона».

Також Навального зобов'язали протягом трьох місяців опублікувати спростування.

У позові Усманова йшлося про розслідування Фонду боротьби з корупцією «Він вам не Дімон», в якому розповідалося про будинок та ділянку, яку Усманов у якості хабара подарував фонду, пов’язаному з прем’єр-міністром Росії Дмитром Медведєвим.

Водночас, Фонд боротьби з корупцією відмовився видаляти з усіх своїх блогів і соціальних мереж публікації, в яких згадується Усманов. Про це повідомив співробітник ФБК Георгій Албурі у Twitter. 

Зазначимо, що фільм «Він вам не Дімон» набрав на YouTube вже 21,6 млн переглядів.

Відео: Youtube/Алексей Навальный

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Маячня та папірці»: прем’єр РФ Медведєв відреагував на антикорупційне розслідування.

Нагадаємо, що 26 березня у Москві та ряді інших міст РФ відбулись акції проти корупції, формальним приводом для яких стало розслідування Навального і його фонду про корупцію прем'єр-міністра Росії Дмитра Медведєва.

Під час акцій протесту в Москві силовики затримали більше 1000 людей. Детальніше про те, що відбувалося у Москві та інших російських містах читайте тут: Майже 800 затриманих в Москві, побиття та газ: акції протесту в Росії.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини