ENRU
BBC

Опозиціонера Навального зобов'язали видалити фільм про корупцію прем’єра РФ Медведєва

Люблінський суд Москви зобов'язав опозиціонера Олексія Навального протягом 10 днів видалити публікації про російського бізнесмена Алішера Усманова, який фігурує в фільмі про корупцію прем'єр-міністра Росії Дмитра Медведєва. 

За рішенням суду, ці публікації порочать честь і гідність Усманова, передає «Медіазона».

Також Навального зобов'язали протягом трьох місяців опублікувати спростування.

У позові Усманова йшлося про розслідування Фонду боротьби з корупцією «Він вам не Дімон», в якому розповідалося про будинок та ділянку, яку Усманов у якості хабара подарував фонду, пов’язаному з прем’єр-міністром Росії Дмитром Медведєвим.

Водночас, Фонд боротьби з корупцією відмовився видаляти з усіх своїх блогів і соціальних мереж публікації, в яких згадується Усманов. Про це повідомив співробітник ФБК Георгій Албурі у Twitter. 

Зазначимо, що фільм «Він вам не Дімон» набрав на YouTube вже 21,6 млн переглядів.

Відео: Youtube/Алексей Навальный

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Маячня та папірці»: прем’єр РФ Медведєв відреагував на антикорупційне розслідування.

Нагадаємо, що 26 березня у Москві та ряді інших міст РФ відбулись акції проти корупції, формальним приводом для яких стало розслідування Навального і його фонду про корупцію прем'єр-міністра Росії Дмитра Медведєва.

Під час акцій протесту в Москві силовики затримали більше 1000 людей. Детальніше про те, що відбувалося у Москві та інших російських містах читайте тут: Майже 800 затриманих в Москві, побиття та газ: акції протесту в Росії.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram