Сайт «Страна.ua» оприлюднив запис, начебто зроблений народним депутатом Олександром Онищенком з нібито депутатом Олесем Довгим, який за його твердженням, приїхав з ним домовлятися.

Сайт «Страна.ua» оприлюднив запис, начебто зроблений народним депутатом Олександром Онищенком з нібито депутатом Олесем Довгим, який за його твердженням, приїхав з ним домовлятися.

На оприлюдненому аудіозаписі двоє чоловіків обговорюють деталі якоїсь угоди.

«Я попросив, щоб він розписав кошторис — скільки грошей я віддав за 2,5 року Порошенко, скільки мені пред'являють і як нам звести бюджет. Я підрахував і вийшло близько $ 50 млн, які мені заборгував Порошенко. Довгий сказав, що все доповість Першому і повернеться з пропозицією», - розповідає Онищенко.

Друга зустріч відбулася в Лондоні. Онищенко стверджує, що цю зустріч, він записав за допомогою послуг британських детективів, які організували аудіо і відео фіксацію розмови. Але оприлюднений тільки аудіозапис.

Чоловіки обговорюють суми, через які Онищенко зможе повернутись в Україну без переслідування. Також вони «розписують кошторис».

Онищенко стверджує, що на другу зустріч, яка була в Лондоні, записав за допомогою послуг британських детективів.

Суть розмови зводиться до зустрічної пропозиції від Довгого. За його словами, запис зроблений 6 вересня 2016 року і триває більше півгодини.

На самому аудіо під час обговорення питання, людина з голосом Довгого, пише суми, які пропонується сплатити:

«Те, що вони на сьогодні бачать (сума), з'їхати звідси не вийде. Реально бачать таку картину (сума), ось це претензія (сума) і ти собі спокійно їдеш додому».

Вони обговорюють загрозу для однієї людини, для іншої, яку суму пропонується відшкодувати.

«Якщо цей концепт приймається, ти кажеш «ок», я кажу «ок», і вони це тобі відпрацьовують», – начебто говорить Довгий.

Онищенко ж, в свою чергу, цікавиться, «чи не кинуть його».

Нагадаємо, що Національне антикорупційне бюро України перевіряє інформацію народного депутата Олександра Онищенка про підкуп парламентарів та корупційні схеми Петра Порошенка.

Раніше, Онищенко розповів Громадському про «компромат» на Порошенка та заявив, що передав його американським спецслужбам.

Поділитись: