Організатор афери «Еліта-Центр» Олександр Шахов (Волконський) втік з-під домашнього арешту. Про це повідомив Громадському адвокат Шахова Артем Середа.

За словами адвоката, Шахов є громадянином Росії, і цілком можливо, що протягом останнього часу він відновлював російський паспорт, за яким і виїхав у Росію.

Раніше суд звільнив Шахова з-під варти за так званим «законом Савченко», проте ГПУ була не згодна з ухваленим рішенням і збиралась оскаржувати його в апеляційному суді Києва.

Адвокат вважає зникнення Шахова дивним, адже наразі в Україні Шахову нічого не загрожувало. За словами адвоката, скарга була повернута судом, тому що рішення по звільненню Шахова з-під варти оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, у період з вересня 2004 року до лютого 2006 року Шахов (Волконський) організував та очолив групу, придбав ряд фіктивних підприємств та організував збирання грошей від громадян під приводом інвестування у будівництво житлових будинків на земельних ділянках розташованих в м. Києві. Внаслідок афери було ошукано більше 1700 осіб.

Поділитись: