Армен Саркісян, якого українські правоохоронці вважають організатором груп «тітушок» під час подій Революції Гідності, заявив у коментарі журналістам, що наразі перебуває у Росії і його не затримували у Франції.

Армен Саркісян, якого українські правоохоронці вважають організатором груп «тітушок» під час подій Революції Гідності, заявив у коментарі журналістам, що наразі перебуває у Росії і його не затримували у Франції.

Про це Саркісян заявив у коментарі виданню «LB.ua». 

«Інформація про моє затримання у Франції неправдива. Я вже давно не був у Франції, і мене там не затримували... Очевидно, мене з кимось переплутали», — сказав Саркісян журналістам у п'ятницю вдень.

Відповідаючи на уточнююче запитання, Саркісян визнав, що перебуває на території Росії. «Я хотів би потрапити в Європу, але я туди не їжджу», — сказав він.

Він також визнав, що має окрім українського ще вірменський паспорт, який він нібито отримав у відповідь на звернення до відповідних органів.

За словами Саркісяна, він покинув Україну в лютому 2014 року.

Разом із тим відповісти на питання про те, чи приїжджав він відтоді на територію України, в тому числі на непідконтрольну, відмовився, пославшись на «конфіденційну інформацію».

Речник Генпрокуратури Андрій Лисенко, коментуючи публікацію видання, заявив, що інформацію про затримання Саркісяна ГПУ передали французькі правоохоронці.

«Взагалі-то це було офіційне повідомлення правоохоронців Франції, про те, що його затримали під час перевірки документів. Це факт», — сказав Лисенко.

Він нагадав, що суд у Франції відпустив Саркісяна під особисте зобов'язання. «Де він зараз перебуває нам невідомо», — наголосив Лисенко.

Першим про затримання Саркісяна у Франції повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Джерела в правоохоронних органах підтвердили Громадському затримання Саркісяна. Згодом речник Генпрокуратури Лисенко  також підтвердив затримання Саркісяна у Франції працівниками Інтерполу.

В Україні вважають Саркісяна одним із організаторів груп «тітушок», які нападали і вбивали людей під час Євромайдану. За даними МВС, вбивство журналіста В'ячеслава Веремія здійснила саме група Саркісяна. Позивний Армена Саркісяна — «Горлівський».
Він був близьким до екс-регіонала Юрія Іванющенка, був його «правою рукою».

Вважається, що арештований підозрюваний у цій справі Юрій Крисін був «підшефним» Саркісяна.

Дарницький райсуд Києва 29 березня взяв під варту Крисіна на 2 місяці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Шкаф»: Як фігурант справи «тітушок» уникнув СІЗО​

Поділитись: