Кіберполіція оголосила про підозру організатору групи зі створення сайтів для продажу фейкових квитків на концерт гурту Imagine Dragons у Києві.

Кіберполіція оголосила про підозру організатору групи зі створення сайтів для продажу фейкових квитків на концерт гурту Imagine Dragons у Києві.

Про це повідомила прес-служба Департаменту кіберполіції.

Організатором групи був 37-річний одесит. Він підбирав осіб, які просували сайт, щоденно знімав кошти з підставних рахунків, оплачував послуги хостингу сайту та реєстрації доменних імен.

Кіберполіція встановила, що група почала продаж квитків у квітні 2018. Також сайти активно просували у соцмережах та пошукових сервісах. 

Для оплати група використовувала заздалегідь реєстровані рахунки на підставних осіб.

Про фейковість своїх квитків відвідувачі виступу Imagine Dragons дізналися вже на самому концерті.

У організатора вилучили сім-карти, комп'ютери, смартфони та банківські карти.

Продавали квитки на сайті «e-ticket.in.ua».

Скрін сайту для продажу фейкових квитків на концерт Imagine Dragons у Києві Фото: Нацполіція

Нині встановили близько 2 тисяч громадян, які купили фейкові квитки. Група ошукала покупців загалом на понад 3 мільйони гривень.

Члени цієї ж групи продавали фейкові квитки на Чемпіонат світу з футболу 2018 на сторінках final2018.kiev.ua та finalrussia2018.com.

6 вересня кіберполіція заявила, що встановила організатора і осіб, причетних до створення та функціонування сайтів з продажу фейкових квитків на концерт гурту Imagine Dragons в Києві та Чемпіонат світу з футболу-2018 в Росії.

Нагадаємо, 31 серпня, у Києві відбувся концерт американського рок-гурту Imagine Dragons.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Imagine Dragons: подобатися всім

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile