Економіка

«Ощадбанк» вимагає $100 млн від «Концерну Стирол» Фірташа

Економіка/«Ощадбанк» вимагає $100 млн від «Концерну Стирол» Фірташа
Зберегти
Вигляд

Госпсуд Донецької області прийняв до розгляду вимоги «Ощадбанку» про стягнення з «Концерну Стирол» Дмитра Фірташа простроченої кредитної заборгованості і платежів на загальну суму близько 104 мільйонів доларів і 3 мільйонів гривень, йдеться у рішенні суду від 15 березня 2016.

Згідно з матеріалами справи, судове провадження було відкрито в грудні 2015 року за позовною заявою «Ощадбанку» про стягнення з «Концерну Стирол» заборгованості за договором кредитної лінії на 100 млн доларів.

На той момент йшлося про прострочені платежі в цілому на суму близько 7 млн доларів.

У березні поточного року «Ощадбанк» подав заяву про збільшення розміру раніше заявлених ним позовних вимог до боржника у зв'язку із закінченням терміну повернення раніше виданого кредиту.

Таким чином, сума була збільшена до 103,879 млн доларів (з яких 95,8 млн доларів — прострочена заборгованість за кредитом, і 8,1 млн доларів — відсотки за користування кредитом).

Крім того, до стягнення пред'явлені близько 3 млн грн (з яких 2,96 млн грн — це нарахування 3% річних за невиконання зобов'язань за договором, а решта — прострочені комісійні).

/фото Твіттер/@zxzdzcv

Пов`язані новини