УКРАЇНА

Ощадбанк за борги забрав будівлю банку Курченка

25 вересня, 2017 16:15
УКРАЇНА/Ощадбанк за борги забрав будівлю банку Курченка
Зберегти
Вигляд
Ощадбанк отримав право власності на будівлю Брокбізнесбанку, який належав олігарху-втікачу Сергієві Курченку, на вулиці Саксаганського в Києві, у рахунок боргу у 200 мільйонів гривень.

Ощадбанк отримав право власності на будівлю Брокбізнесбанку, який належав олігарху-втікачу Сергієві Курченку, на вулиці Саксаганського в Києві, у рахунок боргу у 200 мільйонів гривень.

Про це повідомила прес-служба Ощадбанку.

У 2013 році будівлю передали в заставу Ощадбанку компанією Капітал Інвест ЛТД у забезпечення по кредитному договору, укладеному між Ощадбанком і Брокбізнесбанком на суму 200 мільйонів гривень.

«Колишні власники Брокбізнесбанку були бенефіціарами зазначеної компанії. Оскільки Брокбізнесбанк не виконав зобов’язання за кредитним договором, Ощадбанк у судовому порядку протягом більш ніж 3 років намагався задовольнити свої вимоги, у тому числі за рахунок нерухомого заставного майна», — ідеться в повідомленні.

У справі Курченка вже конфіскували Одеський нафтопереробний завод, раніше екс-керівників Одеського НПЗ оголосили в розшук

22 квітня колишнього заступника генерального директора з постачання Одеського НПЗ заарештували.

СБУ заявила про затримання ключового свідка у справі Курченка про розкрадання грошей Нацбанку України під його «керівництвом».

Курченка підозрюють у злочинах у банківській галузі, розкраданні майна «Укргазвидобування» та створенні терористичного угруповання.

Він залишив Україну після втечі Януковича у 2014 році. 

 

Пов`язані новини