Війна

«Вибори» в самопроголошених республіках на Донбасі перенесуть на невизначений термін — РБК

20 серпня, 2018 15:53
Війна/«Вибори» в самопроголошених республіках на Донбасі перенесуть на невизначений термін — РБК
Зберегти
Вигляд
Так звані вибори «депутатів» та ватажків самоназваних республік на Донбасі перенесуть на невизначений термін. Раніше повідомлялося, що «вибори» проведуть восени.

Так звані вибори «депутатів» та ватажків самоназваних республік на Донбасі перенесуть на невизначений термін. Раніше повідомлялося, що «вибори» проведуть восени.

Про це повідомляє російське видання РБК з посиланням на джерело в Кремлі та три джерела, наближених до керівництва самопроголошених республік.

Причинами перенесення «виборів» називають відсутність необхідності переобрання депутатів та керівників «республік», ризики для Мінських переговорів та перспективи нових санкцій.

Також на «вибори» не виділили фінансування та не було «прямих вказівок з Москви щодо їх проведення».

Про проведення «виборів» восени 2018 заявили представники «республік» у контактній групі Денис Пушилін та Владислав Дейнего. Ймовірною датою проведення «виборів» називали листопад 2018.

Представники ватажків «ДНР» та «ЛНР» заявили, що пізніше прокоментують ситуацію з перенесенням виборів.

Також джерело наближене до ватажків «ДНР» повідомило, що влітку в Донецьк приїздили соціологи з Москви, які виявили, що «зріз громадської думки не дуже сприятливий для теперішньої команди».

З початку проведення операції Об’єднаних сил на сході України, 30 квітня 2018 року, було затримано 449 людей, підозрюваних у причетності до незаконних збройних формувань. 

Пов`язані новини