УКРАЇНА

Осінній призов в армію розпочнеться 4 жовтня

УКРАЇНА/Осінній призов в армію розпочнеться 4 жовтня
Зберегти
Вигляд

Міноборони почне призов на строкову військову службу з 4 жовтня. Про це заявив в. о. начальника Головного управління персоналу — заступник начальника Генштабу Володимир Талалай, повідомляють «Українські новини».

«Відправка молодого поповнення у війська розпочнеться 4 жовтня і завершиться 30 листопада», — сказав Талалай.

Заступник міністра зазначив, що цього разу об'єм призову на 2,7 тис. осіб менше, ніж у попередній. Міноборони прогнозує виконання плану осіннього призову в повному обсязі.

Як відомо, восени до Збройних сил України та інших військових формувань для проходження строкової військової служби буде відправлено 13 908 осіб.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко 26-го вересня підписав указ про демобілізацію військовослужбовців «шостої хвилі».

Пов`язані новини
Життя
8 грудня 2018
У Рівному працівники військкомату намагались затримати «призовника» на вулиці
У Рівному чоловіка на вулиці зупинили працівники військкомату і, не надавши жодних документів, вимагали проїхати з ними. Працівники військкомату поводили себе грубо і вживали лайку. Чоловік почав знімати подію на відео і викликав поліцію.За даними місцевого видання «Радіо Трек», за чоловіком до Рівного приїхали представники комісаріату з Хмельницької області, оскільки він нібито там зареєстрований. Водночас у коментарі UA:Рівне чоловік, який назвався Владом, спростував інформацію про реєстрацію на Хмельниччині.Він пояснив, що вранці йшов на роботу і до нього під‘їхало авто Hyundai, у якому перебували чоловіки у військовій формі. Один з них вийшов і почав вимагати проїхати з ними, оскільки вони шукають «осіб, які ухиляються від армії». Чоловіки у військовому також викликали поліцію.«Я пояснив, що я не призовного віку, вони мені мені кажуть, що все одно треба проїхати. Вони не пред'явили ніяких посвідчень, хамили, викликали поліцію на тій підставі, що я не хочу з ними їхати. Я теж викликав поліцію в свою чергу. У них не було моїх даних... Вони просто підходили до людей», – розповів Влад.Також він запевнив, що ніколи не був прописаний у Хмельницькій області.Повне відео інциденту чоловіка із працівниками військкомату оприлюднило місцеве видання «Типове Рівне».
ВажливоВажливо
Перевірено
Зберегти