Переможець в Огайо зазвичай і стає президентом. А найпоказовішим у ньому є округ, який зветься Клінтон, але який називають Трампленд — країною Трампа

Місце вирішального двобою у вирішальному штаті Огайо. Рейтинг кандидата-республіканця впритул наблизився до Гілларі Клінтон, пише The Washington Post. Обидва кандидати рушили в штат, за результати голосування в якому слідкує вся країна.

Переможець в Огайо зазвичай і стає президентом. А найпоказовішим у ньому є округ, який зветься Клінтон, але який називають Трампленд — країною Трампа. Там працює спецкореспондентка Громадського Наталка Гуменюк.

Вся боротьба за голоси робітничого класу і середнього класу білого населення, яке ностальгує за минулим. Трамп приїздить на аеродром містечка Вілмінгтона, де живе 12 тисяч людей.

Вантажний аеропорт може бути символом цих виборів. У 2008 році поштова компанія DHL, яка володіла ним, закрилася тут і 8500 працівників залишилося без роботи.

Скарги на провалена економічну політику — основа незадоволення виборців республіканця. На питання Громадського «Що значить зробити Америку великою знову?» люди, що прийшли на мітинг не відповіли. Кажуть – «просто зробити».

Попри те, що місто по-троху відновлюється після економічного удару, а через 8 років з аеродромом починають працювати компанії з Силіконової долини, місцеві – за минуле.

«Мовчазна більшість за Трампа» – найпопулярніше гасло на цьому мітингу. Деякі американці скаржаться, що «ліберальна преса» демонізує прихильників бізнесмена, якого називають расистом, ксенофобом, жінконенависником. Тож його виборці поки мовчать, а своє слово скажуть на дільницях.

Дивіться також новий випуск програми про перипетії президентських виборів у США: ГіларіТрампа #8: Передвиборча чортівня, новий «Брексит» і гарбуз для Гіларі

Поділитись: