Життя

Остання з Пісків

Життя/Остання з Пісків
Зберегти
Вигляд

Раїса Коляда – одна з останніх, кого волонтери вивезли з селища Піски Донецької області понад місяць тому. Від вибухів 75-річна пенсіонерка ховалася у власному будинку. «Одна подушка під головою – друга на голові, бо ж часом уночі таке було, ніби сильний град по вікнах, а ще вибухи страшенні».

Пенсіонерка зазнала поранення на власному подвір'ї, коли рубала дрова – осколки влучили в руку, посікли ноги, потрапили в спину.

У Пісках Раїса Коляда прожила 28 років, каже, виїжджати пропонували і раніше, довго вмовляли. Однак наважилася лише тоді, коли будинок було сильно зруйновано – не лишилося ні вікон, ні дверей. 

Пенсіонерка розповідає, що українські військові підтримували її харчами, носили воду, надавали медичну допомогу: «Один став на коліна, зі своєї шиї зняв хрестик і мені вдягнув».

Наразі волонтери займаються влаштуванням старенької до інтернату, в лікарні вона проходить стандартні обстеження.

«Раїса Опанасівна перебуває у нашому відділенні з 26 травня, зараз лікарі оцінюють її стан, коли необхідні документи будуть готові, переведемо її в будинок-інтернат», – розповіла в.о. завідувачки терапевтичним відділенням Наталя Мотикіна.

/ Громадське.Дніпро

Пов`язані новини