Політика

Осуховський про корупцію в уряді: Є конкретно до Яценюка питання

Політика/Осуховський про корупцію в уряді: Є конкретно до Яценюка питання
Зберегти
Вигляд

Робоча група із розслідування фактів корупції в уряді планує заслухати прем’єр-міністра Арсенія Яценюка. Про це Громадському сказав голова робочої групи Олег Осуховський.

За словами Осуховського, більшість фактів, що розглядаються на сьогоднішньому засіданні, стосуються періоду січня-вересня 2014 року, і переважно стосуються роботи Кабінету Міністрів Яценюка. За словами голови робочої групи, йдеться про найвищий державний рівень.

«Є конкретно до Яценюка питання», - сказав він.

Відповідаючи на уточнююче питання, чи буде робоча група запрошувати прем’єра на своє засідання, Осуховський сказав: «Я думаю, що, можливо, будемо. Коли буде конкретна інформація».

Він пояснив, що до 15 травня Генеральна прокуратура передасть робочій групі попередні результати розслідувань щодо фактів, озвучених Гордієнком.

«Озвучені суми підтвердила Держфінінспекція. Зокрема, по «Укрпошті» – 112 мільйонів. Ця сума вже підтверджена судами. По «Укрзалізниці» підтверджено 295,7 млн. грн. Справи у судах, також ведеться слідство в ГПУ. «Укрзалізничпостач» - 300 мільйонів. Керівники підприємств також підтверджують ці цифри», - сказав Осуховський.

Пов`язані новини