Технології

Освітлення для костелу Святого Миколая в Києві розробила компанія, що спроектувала підсвітку для Ейфелевої вежі

Микола Каблука
Технології/Освітлення для костелу Святого Миколая в Києві розробила компанія, що спроектувала підсвітку для Ейфелевої вежі
Зберегти
Вигляд
lead
Освітлення для костелу Святого Миколая в Києві на вулиці Великій Васильківській розробила компанія Philips Color Kinetics, яка створила підсвітку для Ейфелевої вежі в Парижі.

Про це повідомив Микола Каблука, засновник та головний дизайнер української компанії Expolight, яка теж бере участь у проекті.

За його словами, Philips Color Kinetics окрім Ейфелевої Вежі також реалізувала проекти освітлення Собору Паризької Богоматері, Лондонського ока та хмарочоса Empire State Building в Нью-Йорку.

Технічні деталі освітлення київського костелу Святого Миколая Каблука обговорив з Джоном Кембелом — інженером, який розробив проект і обладнання для освітлення для Empire State Building.

Каблука зазначив, що на фасаді костелу не можна розміщувати додаткові конструкції, тому його освітлюватимуть з протилежної сторони вулиці з відстані близько 100 метрів. Наразі триває монтаж конструкцій.

Нагадаємо, київська влада виділить 300 млн грн для модернізації освітлення на вулицях.

Більше про:
# світло
# Київ
Пов`язані новини