Через два тижні після того, як у 2016 році Дональд Трамп став кандидатом в президенти США від республіканців, його старший син Дональд Джон Трамп організував зустріч у Trump Tower в Нью-Йорку з російською юристкою, пов'язаною з Кремлем.

Через два тижні після того, як у 2016 році Дональд Трамп став кандидатом в президенти США від республіканців, його старший син Дональд Джон Трамп організував зустріч у Trump Tower в Нью-Йорку з російською юристкою Наталею Весельницькою, пов'язаною з Кремлем.

Про це пише New York Times з посиланням на конфіденційні урядові документи.

Зазначається, що під час зустрічі також були присутні зять Трампа — Джаред Кушнер та Пол Манафорт, який в той час очолював президентську кампанію кандидата-республіканця.

Зустріч відбулась 9 червня 2016 року, це перша підтверджена особиста зустріч між між громадянином Росії і членами оточення Трампа під час кампанії, пише видання.

За даними New York Times, згодом стало відомо, що син Трампа зустрічався Весельницькою, щоб отримати компромат на тодішню суперницю Трампа — кандидатку в президенти США від демократів Хілларі Клінтон.

Син Трампа підтвердив, що така зустріч відбулась у минулому році і уточнив, що інформація про компромат була лише приводом для зустрічі.

«Жінка сказала, що у неї є інформація, що люди, пов'язані з Росією, фінансували Демократичний національний комітет і підтримували пані Клінтон. Але її заяви були розпливчастими, двозначними і не мали ніякого сенсу... Стало стало ясно, що у неї немає важливої інформації», — сказав він.

Трамп-молодший зазначив, що потім юристка перевела розмову щодо «закону Магнітського» та закону РФ про заборону усиновлювати російський дітей сиріт.

За даними ЗМІ, Весельницька відома тим, що виступає проти «закону Магнітського».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Початок династії The Trumps: країна як сімейний бізнес

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: