У Миколаєві, де 21 травня у лікарні після розпилення невідомої речовини у школі, перебувають 29 дітей, 22 травня усіх дітей мають виписати.

У Миколаєві, де 21 травня у лікарні після розпилення невідомої речовини у школі, перебувають 29 дітей, 22 травня усіх дітей мають виписати. Двох дівчат також перевели з реанімації в загальне відділення.

У лікарні Громадському повідомили, що реанімаційних заходів двом школяркам не надавали, їхній стан був більше вираженим, ніж в інших, тому лікарі обрали для них індивідуальне спостереження.

«Діти вже чекають, коли їх заберуть батьки. Вони поступили до нас із кашлем, першінням в горлі, сльозоточею, нудотою. Зараз аналізи крові та сечі усіх дітей у межах вікової норми, жодних шкідливих речовин в організмі не виявлено», розповіла заступниця голового лікаря Миколаївської міської дитячої лікарні №2 Наталія Кравцова. 

З 22 травня навчання у школі поновили. Заміри повітря від ДСНС не виявили шкідливих речовин. Інформації, що саме це була за речовина, досі немає.

Щодо іциденту тривають слідчі дії. Речниця Національної поліції Миколаєвської області Олена Бережна підтвердила, що відкрито кримінальне провадження за статею 296, (хуліганство). За попередньою інформацією, розпилили, можливо, перцевий газ.

21 травня зі школи в Миколаєві евакуювали 400 учнів через розпилення невідомої речовини. Через масове отруєння у школі до лікарні доправили 37 дітей, двоє з них потрапили в реанімацію.

Поділитись: