Отруєння дітей у Черкасах: військпрокуратура відкинула версію про витік отруйних речовин з військової частини
Спеціалістиневиявили витоку отруйних речовинзтериторії військової частини, яка знаходиться неподалік школи у Черкасах, де сталося масове отруєння дітей.
Спеціалісти не виявили витоку отруйних речовин з території військової частини, яка знаходиться неподалік школи у Черкасах, де сталося масове отруєння дітей.
Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури.
Фахівці відділення хімічного, радіологічного та бактеріологічного захисту аварійно-рятувального загону ДСНС та санітарно-епідомологічної служби дослідили територію та приміщення школи на предмет токсичних речовин.
Як відомо, однією з версій отруєння дітей розглядали розповсюдження невідомої речовини з території військової частини А1744 неподалік школи. За результатами проведеного огляду фахівці не виявили витоку будь-яких отруйних речовин.
Спеціалісти зазначили, що радіаційний та хімічний фон в межах норми. Будь-яких вибухів на території частини також не було.
За результатами експрес-аналізу повітря, фахівці не виявили наявності сірководню, аміаку, хлору а також горючих газів та отруйних речовин на місці події.
Пізніше спеціалісти провели дослідження більш широкого спектру дії. Наразі триває робота щодо дослідження радіаційного фону.
8 травня у Черкасах через масове отруєння 42 учнів 2-7 класів загальноосвітньої школи госпіталізували до обласної лікарні. Дітям стало зле на ранковій лінійці у школі, вони скаржилися на нудоту та почали непритомніти.
Станом на 12:00 10 травня травня у лікарнях Черкас залишаються 53 учні та четверо вчителів загальноосвітньої школи. 11 дітей, які близько доби перебували у реанімації, перевели до стаціонару.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Що відомо про отруєння дітей у Черкасах
Прем’єр-міністр Володимир Гройсман вилетів до Черкас у зв’язку з масових отруєнням та госпіталізацією учнів школи.
Президент Порошенко доручив встановити причини отруєння учнів у Черкасах.
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що діти у Черкасах могли отруїтися через розпилення речовини, яку наразі намагаються встановити фахівці.
- Поділитися: