У харчоблоці знайшли стафілокок та кишкову паличку.

У харчоблоці дитячого табору «Славутич» на Київщині, де отруїлися 12 дітей, виявили 10 позитивних проб на патогенну мікрофлору.  У харчоблоці знайшли стафілокок та кишкову паличку.

Про це повідомили у Держпродспоживслужбі.

Фахівці відібрали проби харчових продуктів для досліджень, обстежили 9 людей з персоналу харчоблоку на групи кишкових інфекцій та двох із шести дітей, які перебували в ізоляторі. Решту дітей не обстежили через відмову батьків.

«З 30 змивів на бактерії групи кишкової палички, патогенний стафілокок та патогенну флору в харчоблоку виявлено 10 позитивних результатів (33,3%)», — повідомили в прес-службі.

Решта проб, у тому числі і йогурта, який раніше назвали причиною отруєння дітей, виявилися в нормі.

Матеріали санітарно-епідеміологічного розслідування направлено в Переяслав-Хмельницьку міжрайонну прокуратуру.

Після отримання реультатів проб заклад прозвітував про проведення дезінфекції харчоблоку та звернувся до Держпродспоживслужби щодо проведення повторного відбору проб.

Нагадаємо, у приватному дитячому оздоровчому таборі санаторного типу «Славутич» на Київщині отруїлися 12 дітей, 8-річна дівчинка впала у кому. 4 липня стан дівчинки, яка перебуває в комі після отруєння у таборі на Київщині, стабілізувався.

У Держспоживслужбі заявили, що діти отруїлися через прострочений йогурт.

Прокуратура Київської області порушила кримінальну справу за фактом отруєння 12 дітей.

Також уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова відкрила провадження за фактом масового отруєння дітей у дитячому таборі «Славутич». 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile