Палата представників Конгресу США проголосувала за скасування значної частини реформи охорони здоров'я, яку провели за президента Барака Обами.

Палата представників Конгресу США проголосувала за скасування значної частини реформи охорони здоров'я, яку провели за президента Барака Обами. Ініціативу, також відому як Obamacare, замінять реформою охорони здоров'я, яку розробила Республіканська партія.

Про це повідомляє Бі-бі-сі.

Скасування багатьох положень Obamacare підтримали 217 членів палати представників, проти проголосували 213 конгресменів.

Зазначається, що серед тих, які підтримали цей крок, не було жодного демократа.

Агентство Reuters називає підсумки голосування «великою перемогою президента Дональда Трампа». Оскільки ще під час передвиборної кампанії він обіцяв скасувати Obamacare.

Тепер це питання має розглянути Сенат, де республіканців також більшість.

Раніше Трамп намагався замінити Obamacare на нову програму медичного страхування у березні цього року, але тоді законопроект підтримали республіканці і його відкликали.

Нагадаємо, президент Трамп видав указ про скасування реформи охорони здоров'я, проведеної Обамою, 21 січня.

Закон підготували з ініціативи Барака Обами і ухвалили у 2010 році, коли Демократична партія мала беззаперечну перевагу в обох палатах Конгресу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трамп скасував укази Обами про боротьбу з глобальним потеплінням

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: