Футбольний клуб «Сеул» із Південної Кореї повідомив, що через розміщення на трибунах секс-ляльок під час матчу (аби замінити відсутність глядачів) його оштрафували на 100 мільйонів південнокорейських вон (2,17 мільйона гривень).

Штраф клубу виписала Професійна футбольна ліга Кореї, передає CNN.

Через пандемію коронавірусу в Південній Кореї заборонено відвідувати масові спортивні заходи, зокрема й футбольні матчі — водночас змагання проводити дозволили. Тож «Сеул» вирішив у такий спосіб дещо компенсувати гнітючу атмосферу пустих трибун.

Футбольний клуб заявив, що «щиро розкаюється» через непорозуміння. Він запевнив, що використали не секс-ляльок, а просто манекенів. Компанія-виробник Dalkom також запевнила, що це не секс-ляльки.

Водночас у клубі не пояснили, чому на матчі використали манекени лише жінок.

8 травня в Південній Кореї стартував чемпіонат країни з футболу. Його початок перенесли через пандемію коронавірусу. Водночас зараз змагання проходять із додатковими правилами: забороняється тиснути руки одне одному, футбольні команди регулярно тестуються на коронавірус, тренери мають носити маски, а футболістів просять уникати «близьких контактів» із суперниками.

Поділитись: