УКРАЇНА

Панама відмовила екс-голові Держінвестпроекту Каськіву у статусі політичного біженця

31 березня, 2017 00:01
УКРАЇНА/Панама відмовила екс-голові Держінвестпроекту Каськіву у статусі політичного біженця
Зберегти
Вигляд
Панама відмовила екс-керівнику Держагентства з питань залучення інвестиції часів президента Януковича Владиславу Каськіву в статусі політичного біженця.

Панама відмовила екс-керівнику Держагентства з питань залучення інвестиції часів президента Януковича Владиславу Каськіву в статусі політичного біженця.

Про це повідомив заступник генпрокурора Євген Єнін.

«Влада Панами відмовила Каськіву в статусі політичного біженця. Це ще не фінал, але значний крок вперед», – написав він.

Нагадаємо, що суд Панами арештував екс-голову Держінвестицій Каськіва на 40 діб 10 вересня.

А згодом обрав Каськіву запобіжний захід у вигляді застави у сумі 600 тисяч доларів та обмежив його пересування у Панамі. Натомість, сам Каськів попросив політичного притулку.

8 вересня, Владислава Каськіва затримали в Панамі. Найтяжча стаття, за якою обвинувачують Каськіва, це «привласнення та розтрата майна або заволодіння ним з використанням службового становища в особливо великих розмірах». 

Покарання за цією статтею передбачає до 12 років позбавлення волі.

Каськіва оголосили в розшук в кінці березня 2016 року. Як заявляв тоді голова МВС Арсена Аваков, його підозрюють у розкраданні 7,5 млн гривень державних коштів.

Владислав Каськів очолював Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України в 2010-2014 роках.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини