Японський залізничний перевізник East Japan Railway разом із Panasonic представив пилосос, який має вирішити проблему підняття з колій бездротових навушників та інших невеликих предметів.

Про це повідомляє TBS News.

Як розповіли в залізничній компанії, з липня до вересня 2020 року до них звернулися 950 клієнтів, які впустили на колії свої бездротові навушники — це приблизно чверть усіх звернень.

Ба більше, люди просять дістати свої навушники одразу, не чекаючи моменту, коли поїде останній потяг і співробітники зможуть спуститися до колій. У таких випадках предмети дістають спеціальними щипцями, які називають «чарівна рука».

Однак цими щипцями просто дістати якісь великі предмети — одяг, взуття, пляшку тощо. А от з навушниками проблематично. Для цього Panasonic створив спеціальний пилосос — це пристрій з вакуумною насадкою, який всмоктує навушники.

Поки пилосос тестують на станції Ikebukuro JR East. А Panasonic планує випускати такі насадки для клієнтів, які гублять маленькі речі, як-от навушники, не тільки на залізниці, а й удома або на вулиці.

Поділитись: