Королева Великої Британії Єлизавета II записала відеозвернення до народу у зв'язку з пандемією коронавірусу. 5 квітня 2020 року
Фото:

EPA-EFE/BUCKINGHAM PALACE

Королева Великої Британії Єлизавета II у відеозверненні до народу 5 квітня закликала громадян країни до рішучості і самодисципліни у зв'язку з поширенням коронавірусу SARS-CoV-2.

Про це 93-річна королева сказала у відеозверненні до народу.

Зокрема, королева висловила вдячність працівникам Національної служби охорони здоров'я та інших ключових галузей і наголосила на важливій ролі, яку відіграє кожен член суспільства.

«Я говорю з вами в надзвичайно непростий час. Час, коли порушене нормальне життя всієї нашої країни: для когось це вже обернулося горем, для багатьох настали фінансові труднощі, і колосальні зміни у звичному укладі життя торкнулися всіх нас», — сказала Єлизавета ІІ.

Також королева висловила сподівання, що в майбутньому «всі зможуть пишатися тим, як ми зустріли ці труднощі».

«Такі риси, як самодисципліна, спокійна життєствердна рішучість і співчуття до ближнього, як і раніше є основними в нашій країні», — підкреслила Єлизавета ІІ.

Зауважимо, що це відеозвернення стало четвертим позачерговим за 67 років правління королеви Єлизавети ІІ.

Востаннє Єлизавета II зверталася так до народу у 2002 році, коли померла її мати. Попередні були у 1997 році перед похороном принцеси Діани та в 1991-му щодо війни у Перській затоці. Традиційно королева звертається до британців на Різдво.

Станом на 5 квітня у Великій Британії зафіксували 48 406 випадків зараження коронавірусом. 4 943 людини померли, 229 — одужали.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на ранок 5 квітня у світі зафіксували 1 202 609 випадків інфікування коронавірусом. З них 246 640 пацієнтів одужали, а 64 732 випадки стали летальними.

В Україні станом на 22:00 5 квітня зафіксували 1308 випадків зараження коронавірусом SARS-CoV-2.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.
Поділитись: