УКРАЇНА

Заарештований Панов в'їхав до Криму самостійно — розвідка

УКРАЇНА/Заарештований Панов в'їхав до Криму самостійно — розвідка
Зберегти
Вигляд

Затриманий російськими силовиками в Криму громадянин України Євген Панов в'їхав на територію анексованого півострова самостійно.

Про це стверджує представник Головного управління розвідки України Вадим Скібіцький, передає «112-Україна».

«За попередньою інформацією, яка у нас є, він заїхав на територію Криму самостійно, на своєму автотранспорті», — сказав Скібіцький. 

Раніше брат Панова Ігор Котелянець повідомив про те, що Євген був викрадений у Запорізькій області і вивезений до окупованого Криму для інсценування провокації проти України. 

Нагадаємо, 10 серпня ФСБ Російської Федерації заявила про затримання «організатора терактів» і ліквідацію «агентурної мережі Головного управління розвідки України», одним з яких начебто є громадянин України Панов Євген Олександрович, 1977 року народження, житель Запорізької області.

У четвер підконтрольний окупаційній владу Криму суд Сімферополя обрав Панову запобіжний захід у вигляді 2 місяців арешту.

Разом з тим, правозахисники не мають доступу до затриманого Панова.

Владімір Путін заявив, що українська влада «перейшла до практики терору» i назвав «безглуздою» заплановану зустріч «нормандської четвірки». Так він прокоментував заяву ФСБ про запобігання терактам в анексованому Криму, які нібито готувала українська розвідка.  Також Путін повідомив про 2 загиблих силовиків ФСБ.

У свою чергу, президент України Петро Порошенко заявив, що звинувачення російською стороною України у тероризмі та диверсіях на території окупованого Криму є безглуздими та цинічними.

Пов`язані новини